Stanje bonusaundefined

Ukupno stanje:

undefined

Zadnja sesija:null

Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
  • Nogomet (1514)
    flag
    França(34)
    Liga 1
    Ligue 2
    National
    U19 League
  1. Nazad
  2. Futebol
flagFrança, Liga 1
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.40
3.65
2.05
2.51.62
2.52.30
1.55
2.30
18 lis. 13:00
2.30
3.30
3.15
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
18 lis. 15:15
2.35
3.40
3.00
2.51.90
2.51.90
1.70
2.05
18 lis. 15:15
3.70
3.45
2.05
2.51.90
2.51.90
1.75
1.95
18 lis. 15:15
1.75
3.90
4.45
2.51.67
2.52.20
1.63
2.15
18 lis. 18:45
2.25
3.35
3.20
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
23 lis. 18:45
1.63
4.10
4.90
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
24 lis. 15:15
1.97
3.75
3.40
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
24 lis. 18:45
2.07
3.45
3.45
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
25 lis. 14:00
2.10
3.55
3.20
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
25 lis. 16:15
2.55
3.25
2.70
2.52.05
2.51.72
1.85
1.85
25 lis. 16:15
1.65
4.35
4.40
2.51.40
2.52.80
1.42
2.65
25 lis. 16:15
1.57
4.35
5.10
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
25 lis. 16:15
1.37
5.25
7.30
2.51.32
2.53.10
1.53
2.35
25 lis. 19:45
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj