Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
Rolex Shanghai Masters- Nogomet (1514)
Mundo(1)
Europa(82)
Inglaterra(143)
Italija(77)
Njemačka(44)
Španjolska(134)
França(34)Liga 1Ligue 2NationalU19 League
Holanda(24)
Turska(42)
África(8)
Austrália(9)
Argentina(37)
Arménia(2)
Argélia(4)
Áustria(28)
Bielorrússia(5)
Azerbaijão(2)
Ásia(3)
Bulgária(20)
Bélgica(18)
Bahrain(2)
Brazil(31)
Chile(14)
China(15)
Chipre(5)
República Checa(23)
Costa Rica(7)
Colômbia(14)
Croácia(4)
Dinamarca(12)
Egito(10)
El Salvador(2)
Estónia(4)
Finlândia(11)
Geórgia(3)
Grčka(26)
Guatemala(6)
Hungria(7)
Islândia(5)
Irã(3)
Índia(2)
Israel(9)
Marrocos(6)
Indonésia(9)
Japão(34)
Jamaica(4)
Polónia(35)
Quénia(3)
Kuwait(4)
Letónia(4)
Lituânia(2)
Meksiko(7)
Noruega(25)
Nigéria(5)
Irlanda do Norte(5)
Eslováquia(14)
Portugal(34)
Paraguai(11)
Eslovénia(4)
Peru(4)
África do Sul(3)
Rusija(33)
Irlanda(4)
Roménia(13)
Škotska(29)
Arábia Saudita(9)
Coreia do Sul(8)
Singapura(2)
América do Sul(10)
Suécia(43)
Suíça(13)
Tailândia(19)
SAD(19)
Uruguai(8)
Ucrânia(5)
Venezuela(7)
País de Gales(3)
Albânia(2)
Andorra(5)
Angola(1)
Bolívia(6)
Botsuana(1)
Burkina Faso(4)
Bósnia e Herzegovina(2)
Cazaquistão(4)
Emirados Árabes Unidos(7)
Equador(5)
Filipinas(2)
Gana(5)
Honduras(2)
Hong Kong(18)
Ilhas Faroe(5)
Iraque(3)
Kosovo(2)
Libéria(2)
Luxemburgo(8)
Líbano(2)
Macedônia do Norte(2)
Malawi(5)
Malásia(2)
Moldova(1)
Mongólia(1)
Montenegro(4)
Myanmar(1)
Nicarágua(2)
Nova Zelândia(1)
Omã(3)
Panamá(4)
Qatar(5)
Saint Kitts and Nevis(2)
Senegal(1)
Solomon Islands(2)
Sérvia(6)
Taiwan(2)
Tunísia(8)
Vietnam(6) - Košarka (184)
- Tenis (183)
- Stolni tenis (115)
- Hokej na ledu (146)
- Odbojka (21)
- Rukomet (33)
- Bejzbol (2)
- Kriket (20)
- Američki nogomet (47)
- Pikado (14)
- Snooker (32)
- Futsal (1)
- Ragbi liga (5)
- Australski nogomet (3)
- Boks (45)
- Ragbi liga (3)
- Golf (3)
- Counter-Strike (44)
- League of Legends (2)
- Borilačke vještine (10)
- Biciklizam (41)
- Biatlon (2)
- Alpsko skijanje (2)
- Hokej na parketu (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (7)
- Dota2 (11)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
- Boosted
Liga 118 lis.•18:45Lyonvs.NiceOba daju gol- DALyonNajviše kornera - Lyon
- 18 lis. 13:00
MarseilleOba daju gol- NE - 18 lis. 13:00
MarseilleOba daju gol- DA - 18 lis. 13:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5MarseilleDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DAAngers - 18 lis. 13:00
Ukupno više 2.5Amine Gouiri - igrač će postići golMarseille - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- NENajviše kornera - MarseilleUkupno više 1.5 - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DAUkupno kornera više 9.5Pogoci u okvir ukupno više 9.5 - 18 lis. 13:00
Pogoci u okvir ukupno više 9.5Ukupno kornera više 9.5 - 18 lis. 15:15
MonacoOba daju gol- NE - 18 lis. 15:15
MonacoOba daju gol- DA - 18 lis. 15:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5MonacoDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 15:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DALorient - 18 lis. 15:15
Ukupno više 2.5Folarin Balogun - igrač će postići golMonaco - 18 lis. 15:15
Le HavreOba daju gol- NE - 18 lis. 15:15
Le HavreOba daju gol- DA - 18 lis. 15:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Le HavreDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 15:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DAAuxerre - 18 lis. 15:15
Ukupno više 2.5Ally Samatta - igrač će postići golLe Havre - 18 lis. 15:15
Paris FCOba daju gol- NE - 18 lis. 15:15
Paris FCOba daju gol- DA - 18 lis. 15:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Paris FCDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 15:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DARennes - 18 lis. 15:15
Ukupno više 2.5Esteban Lepaul - igrač će postići golParis FC - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- NENajviše kornera - MonacoUkupno više 1.5 - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DAUkupno kornera više 9.5Pogoci u okvir ukupno više 8.5 - 18 lis. 15:15
Pogoci u okvir ukupno više 8.5Ukupno kornera više 9.5 - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DAUkupno kornera više 9.5Pogoci u okvir ukupno više 8.5 - 18 lis. 15:15
Pogoci u okvir ukupno više 8.5Ukupno kornera više 9.5 - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DAUkupno kornera više 9.5Pogoci u okvir ukupno više 9.5 - 18 lis. 15:15
Pogoci u okvir ukupno više 9.5Ukupno kornera više 9.5 - 18 lis. 18:45
LyonOba daju gol- NE - 18 lis. 18:45
LyonOba daju gol- DA - 18 lis. 18:45
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5LyonDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 18 lis. 18:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 18 lis. 18:45
Oba daju gol- DANice - 18 lis. 18:45
Ukupno više 2.5Pavel Sulc - igrač će postići golLyon - 18 lis. 18:45
Oba daju gol- DAUkupno više 2.5Ukupno kornera više 9.5 - 18 lis. 18:45
Oba daju gol- NENajviše kornera - LyonUkupno više 1.5 - 18 lis. 18:45
Oba daju gol- DAUkupno kornera više 9.5Pogoci u okvir ukupno više 9.5 - 18 lis. 18:45
Pogoci u okvir ukupno više 9.5Ukupno kornera više 9.5 - 23 lis. 18:45
Stade BrestOba daju gol- NE - 23 lis. 18:45
Stade BrestOba daju gol- DA - 23 lis. 18:45
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5Stade BrestDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 23 lis. 18:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 23 lis. 18:45
Oba daju gol- DANice - 24 lis. 15:15
ToulouseOba daju gol- NE - 24 lis. 15:15
ToulouseOba daju gol- DA - 24 lis. 15:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5ToulouseDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 24 lis. 15:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 24 lis. 15:15
Oba daju gol- DATroyes - 24 lis. 18:45
LensOba daju gol- NE - 24 lis. 18:45
LensOba daju gol- DA - 24 lis. 18:45
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5LensDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 24 lis. 18:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 24 lis. 18:45
Oba daju gol- DAParis FC - 25 lis. 14:00
MonacoOba daju gol- NE - 25 lis. 14:00
MonacoOba daju gol- DA - 25 lis. 14:00
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5MonacoDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 14:00
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 14:00
Oba daju gol- DALille - 25 lis. 16:15
AngersOba daju gol- NE - 25 lis. 16:15
AngersOba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5AngersDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DALorient - 25 lis. 16:15
RennesOba daju gol- NE - 25 lis. 16:15
RennesOba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5RennesDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DAStrasbourg - 25 lis. 16:15
MarseilleOba daju gol- NE - 25 lis. 16:15
MarseilleOba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5MarseilleDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DALe Havre - 25 lis. 16:15
AuxerreOba daju gol- NE - 25 lis. 16:15
AuxerreOba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5AuxerreDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DALe Mans - 25 lis. 19:45
PSGOba daju gol- NE - 25 lis. 19:45
PSGOba daju gol- DA - 25 lis. 19:45
Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5PSGDrugo poluvrijeme ukupno manje 1.5 - 25 lis. 19:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 25 lis. 19:45
Oba daju gol- DALyon - 18 lis. 13:00
MarseilleUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 18 lis. 13:00
Ukupno manje 2.51x - 18 lis. 13:00
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 13:00
MarseilleNajviše kornera - MarseilleNajviše žutih kartona - Angers - 18 lis. 15:15
MonacoUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 18 lis. 15:15
Ukupno manje 2.51x - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 15:15
Le HavreUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 18 lis. 15:15
Ukupno manje 2.5x2 - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 15:15
Paris FCUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 18 lis. 15:15
Ukupno manje 2.5x2 - 18 lis. 15:15
Oba daju gol- DA12 - 18 lis. 18:45
LyonUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 18 lis. 18:45
Prvo poluvrijeme rezultat-LyonDrugo poluvrijeme rezultat-LyonPavel Sulc- igrač će postići gol u oba poluvremena - 18 lis. 18:45
Ukupno manje 2.5x2 - 18 lis. 18:45
Oba daju gol- DA12 - 23 lis. 18:45
Stade BrestUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 23 lis. 18:45
Ukupno manje 2.5x2 - 23 lis. 18:45
Oba daju gol- DA12 - 24 lis. 15:15
ToulouseUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 24 lis. 15:15
Ukupno manje 2.5x2 - 24 lis. 15:15
Oba daju gol- DA12 - 24 lis. 18:45
LensUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 24 lis. 18:45
Ukupno manje 2.5x2 - 24 lis. 18:45
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 14:00
MonacoUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 14:00
Ukupno manje 2.5x2 - 25 lis. 14:00
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 16:15
AngersUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 2.5x2 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 16:15
RennesUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 2.5x2 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 16:15
MarseilleUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 2.5x2 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 16:15
AuxerreUkupno više 2.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 16:15
Ukupno manje 2.5x2 - 25 lis. 16:15
Oba daju gol- DA12 - 25 lis. 19:45
PSGUkupno više 3.5Oba daju gol- DA - 25 lis. 19:45
Ukupno manje 2.5x2 - 25 lis. 19:45
Oba daju gol- DA12
França, Liga 1Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.40
3.65
2.05
2.51.62
2.52.30
1.55
2.30
18 lis. 13:00
2.30
3.30
3.15
2.51.67
2.52.20
1.57
2.25
18 lis. 15:15
2.35
3.40
3.00
2.51.90
2.51.90
1.70
2.05
18 lis. 15:15
3.70
3.45
2.05
2.51.90
2.51.90
1.75
1.95
18 lis. 15:15
1.75
3.90
4.45
2.51.67
2.52.20
1.63
2.15
18 lis. 18:45
2.25
3.35
3.20
2.51.70
2.52.15
1.60
2.20
23 lis. 18:45
1.63
4.10
4.90
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
24 lis. 15:15
1.97
3.75
3.40
2.51.60
2.52.25
1.53
2.35
24 lis. 18:45
2.07
3.45
3.45
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
25 lis. 14:00
2.10
3.55
3.20
2.51.67
2.52.10
1.60
2.20
25 lis. 16:15
2.55
3.25
2.70
2.52.05
2.51.72
1.85
1.85
25 lis. 16:15
1.65
4.35
4.40
2.51.40
2.52.80
1.42
2.65
25 lis. 16:15
1.57
4.35
5.10
2.51.57
2.52.30
1.63
2.15
25 lis. 16:15
1.37
5.25
7.30
2.51.32
2.53.10
1.53
2.35
25 lis. 19:45
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog5 €Tečaj1501.61Dobici7508.08 €Manchester United Leeds United - Manchester United2.95Real Madrid Real Madrid - Sevilla1.26Arsenal Nottingham Forest - Arsenal1.67AC Milan AC Milan - Atalanta1.82Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion - Crystal Palace1.52Como Fiorentina - Como2.1x Celta Vigo - Alaves3.35Lazio Juventus - Lazio5.65Real Sociedad Malaga - Real Sociedad2.2
- UlogR$ 1000Tečaj2.65DobiciR$ 2650Oba daju gol- DA Rochefort - Gent2.65
- UlogR$ 700Tečaj1.95DobiciR$ 1365Shots total Under 28.5FC Cincinnati - Columbus Crew1.95
- UlogR$ 520Tečaj2.55DobiciR$ 1326Ukupno zaleđa više 3.5Celtic - Hearts2.55
- UlogR$ 650Tečaj1.95DobiciR$ 1267.5Ukupno zaleđa više 2.5Gremio - Cruzeiro MG1.95