Nadolazeći događaji
Svi
jedan sat
osam sati
danas
četrdesetosam sati
- Favoriti (0)
- Povećanje kvota
Australian Open
UEFA Nations League
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Europa League
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga
Ligue 1
NBA
NHL
NFL
MLB- Nogomet (1315)
- Košarka (161)
- Tenis (269)
- Stolni tenis (99)
- Hokej na ledu (185)
- Odbojka (12)
- Rukomet (42)
- Bejzbol (2)
- Kriket (6)
- Američki nogomet (78)
- Pikado (15)
- Futsal (1)
- Ragbi liga (34)
- Australski nogomet (9)
- Boks (41)
- Ragbi liga (7)
- Golf (7)
- Counter-Strike (45)
- League of Legends (6)
- Borilačke vještine (18)
- Biciklizam (1)
- Vaterpolo (8)
- Biatlon (2)
- Alpsko skijanje (2)
- Hokej na parketu (25)
- Bendi (14)
- Formula 1 (1)
- Politika (1)
- Šah (1)
- Valorant (6)
- Dota2 (5)
- PostavkeDecimalan sustav 1.50GMT+00:00
28 lis. 19:45
27 lis. 17:00
27 lis. 17:00
27 lis. 19:45
28 lis. 17:00
28 lis. 19:45
27 lis. 17:00
27 lis. 17:00
27 lis. 19:45
28 lis. 17:00
28 lis. 19:45
27 lis. 17:00
27 lis. 17:00
27 lis. 19:45
28 lis. 17:00
28 lis. 19:45
27 lis. 17:00
- Boosted
Seria A27 lis.•17:30Sassuolovs.LazioLazioOba daju gol- DA - Boosted
Seria A27 lis.•19:45AS Romavs.CagliariPrvo poluvrijeme rezultat-AS RomaDonyell Malen - igrač će postići gol - Boosted
ATP Tour. Basel28 lis.•09:00Novak Djokovicvs.Ugo HumbertNovak DjokovicPobjednik 1.seta - Novak Djokovic - Boosted
DFB Pokal27 lis.•17:00Rot-Weiss Essenvs.RB LeipzigRB LeipzigOba daju gol- DAChristoph Baumgartner - igrač će postići gol - Boosted
DFB Pokal27 lis.•17:00Sonnenhof Grossaspachvs.FC AugsburgFC Augsburg ukupno više 3.5 - Boosted
Seria A27 lis.•17:30Sassuolovs.LazioLazioUkupno više 2.5Najviše kornera - Lazio - Boosted
Seria A27 lis.•19:45AS Romavs.CagliariUkupno više 2.5Santiago Castro - igrač će postići gol - Boosted
Seria A27 lis.•19:45Torinovs.ComoGiovanni Simeone Shots Over 2.5Gaetano Oristanio Shots Over 2.5 - Boosted
ATP Tour. Beč28 lis.•09:00Daniel Merida Aguilarvs.Daniil MedvedevDaniil MedvedevUkupno utakmica VIŠE 22.5 - 28 lis. 18:00
Hapoel Tel AvivAnadolu Efes (+6.5) - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DA12 - 05 stu. 17:45
Real SociedadOba daju gol- NE - 05 stu. 17:45
Real SociedadOba daju gol- DA - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DALyon - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 2.5x2 - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DA12 - 05 stu. 17:45
RennesOba daju gol- NE - 05 stu. 17:45
RennesOba daju gol- DA - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DAOlympiacos - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 2.5x2 - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DA12 - 05 stu. 17:45
NEC NijmegenOba daju gol- NE - 05 stu. 17:45
NEC NijmegenOba daju gol- DA - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DAAC Omonia Nicosia - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 2.5x2 - 05 stu. 17:45
Ukupno manje 3.5Prvo poluvrijeme ukupno više 0.5 - 05 stu. 17:45
Oba daju gol- DA12
Uživo
Popularne oklade
Nadolazeće oklade

DFB Pokal
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
13.75
7.65
1.15
2.51.27
2.53.20
1.80
1.90
17:00
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.50
4.30
1.50
2.51.42
2.52.52
1.57
2.25
17:00
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
9.00
6.10
1.25
2.51.32
2.52.95
1.67
2.10
17:00
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.15
8.15
13.50
2.51.20
2.54.10
1.60
2.20
19:45
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.75
4.10
1.60
2.51.47
2.52.40
1.57
2.25
17:00
1.38
5.00
6.65
2.51.40
2.52.60
1.63
2.15
19:45

UEFA Nations League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.55
4.50
5.45
2.51.65
2.52.25
1.70
2.05
19:45

EFL Cup
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.45
3.50
2.07
2.51.77
2.52.05
1.67
2.10
19:45
2.35
3.75
2.75
2.51.45
2.52.75
1.40
2.75
20:00

UEFA Nations League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
12 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.10
4.00
1.80
2.51.55
2.52.45
1.53
2.35
19:45

UEFA Champions League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
04 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
8.10
5.75
1.30
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:45

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
01 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
10.00
6.85
1.25
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
15:15

UEFA Nations League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
12 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
18.00
6.85
1.18
2.51.47
2.52.70
2.20
1.60
19:45

UEFA Champions League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
03 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.75
4.55
1.57
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00
1.23
6.45
10.75
2.51.20
2.54.10
1.45
2.55
20:00

Premier League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
31 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.67
4.30
4.55
2.51.45
2.52.75
1.47
2.50
15:00

UEFA Champions League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
04 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.20
4.60
1.53
2.51.32
2.53.10
1.40
2.75
20:00

DFB Pokal
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.45
4.80
6.00
2.51.34
2.53.00
1.47
2.50
17:00
5.65
4.70
1.47
2.51.33
2.53.05
1.45
2.55
19:45

UEFA Nations League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
13 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
9.00
5.65
1.32
2.51.34
2.53.00
1.65
2.12
19:45

UEFA Champions League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
03 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.20
4.00
1.97
2.51.34
2.53.00
1.35
2.95
20:00

UEFA Nations League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
15 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.38
5.10
7.90
2.51.65
2.52.25
1.90
1.80
19:45

Pro League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
29 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.20
6.80
11.75
2.51.32
2.53.10
1.80
1.90
18:00

UEFA Nations League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.40
4.90
7.45
2.51.55
2.52.45
1.72
2.00
19:45

DFB Pokal
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.35
5.35
7.50
2.51.40
2.52.80
1.63
2.15
19:45
1.38
5.00
7.15
2.51.42
2.52.75
1.63
2.15
19:45

UEFA Nations League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
14 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.29
5.75
10.50
2.51.45
2.52.75
1.80
1.90
17:00

Super Lig
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
07 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.53
4.25
5.55
2.51.65
2.52.15
1.75
1.95
16:00

Serie A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.36
5.20
9.65
2.51.65
2.52.25
2.00
1.72
19:45
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
8.10
5.85
1.32
2.51.30
2.53.20
1.55
2.30
17:30

UEFA Champions League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
03 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.20
3.85
2.80
2.51.37
2.52.95
1.35
2.95
17:45

Serie A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.35
3.60
2.20
2.51.65
2.52.25
1.55
2.30
17:30
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.63
3.90
5.35
2.51.85
2.51.95
1.85
1.85
17:30

EFL Trophy
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.50
4.65
5.15
2.51.35
2.52.80
1.50
2.45
18:00
1.67
4.20
4.10
2.51.30
2.53.05
1.37
2.85
19:00

EFL Cup
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.67
3.90
5.00
2.51.77
2.52.05
1.75
1.95
19:45
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.63
4.35
4.80
2.51.45
2.52.75
1.50
2.45
19:30

UEFA Liga da Europa
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
05 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.55
3.65
1.97
2.51.80
2.51.95
1.67
2.10
20:00

DFB Pokal
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.35
3.60
2.05
2.51.62
2.52.20
1.55
2.30
17:00

UEFA Nations League
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
12 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.85
3.90
1.87
2.51.50
2.52.60
1.50
2.45
17:00

UEFA Liga da Europa
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
05 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.70
3.75
2.30
2.51.52
2.52.45
1.45
2.55
17:45

Serie A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
5.20
3.90
1.70
2.51.65
2.52.25
1.65
2.12
19:45
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
3.10
3.15
2.45
2.52.15
2.51.70
1.85
1.85
17:30

La Liga
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
31 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.14
8.35
19.75
2.51.24
2.53.65
1.90
1.80
20:00

DFB Pokal
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.02
15.25
34.50
2.51.12
2.54.85
2.35
1.53
19:45

UEFA Liga da Europa
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
05 studenoga
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
1.82
3.90
3.80
2.51.55
2.52.35
1.53
2.35
17:45
1.70
3.80
4.65
2.52.00
2.51.75
1.95
1.75
20:00

Serie A
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
28 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
4.40
3.90
1.77
2.51.75
2.52.10
1.70
2.05
19:45
5.25
3.80
1.67
2.52.10
2.51.75
2.00
1.72
19:45

Primera Division
Isplata po dobitku
Konačan ishod
2.5
Oba daju gol
27 listopada
1
x
2
Iznad
Ispod
Da
Ne
2.07
3.20
3.90
2.52.35
2.51.60
2.05
1.70
22:00
0
Listić
Pomaknite prst ulijevo za brisanje, udesno za prihvaćanje
Vaš listić za je prazan. Za postavljanje oklade, odaberite događaj i kliknite na tečaj
- Ulog5 €Tečaj945.04Dobici4725.23 €X (redovno vrijeme) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Točan rezultat 5:2 Zug EV - Lugano21X (redovno vrijeme) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (redovno vrijeme) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Ulog5 €Tečaj660.24Dobici3301.2 €SaiPa Lappeenranta (redovno vrijeme) Pelicans Lahti - SaiPa Lappeenranta2.4X (redovno vrijeme) K-Espoo - TPS3.9X (redovno vrijeme) HIFK - Ilves4Točan rezultat 5:2 Karpat - HPK Hameenlinna23.5Lukko -1.5Jukurit - Lukko2.85
- Ulog5 €Tečaj472.8Dobici2364.02 €x Torino - Como3.7x Sassuolo - Lazio3.5Točan rezultat 3:1 Roma - Cagliari11.25x Plymouth - Reading3.75x Sheffield Wednesday - Cambridge United3.65
- Ulog10 €Tečaj202.42Dobici2024.24 €X (redovno vrijeme) SC Rapperswil-Jona Lakers - Geneve Servette4.15Točan rezultat 5:2 Zug EV - Lugano21X (redovno vrijeme) Lada Togliatti - Admiral Vladivostok3.9X (redovno vrijeme) Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk4.2SKA St. Peterburg -1.5SKA St. Peterburg - Torpedo Nizhny Novgorod2.95
- Ulog400.05 krTečaj4.6Dobici1840.23 krBrighton & Hove Albion Manchester City - Brighton & Hove Albion4.6